Comunitatea Romanaeasca!
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Imbunatatiri » Imbunatatiri jocuri,muzica,filme sau programe » jocuri (jocuri)
jocuri
CasmanDate: Sunday, 2008-09-07, 3:33 PM | Message # 1
3
Group: Moderatori
Messages: 47
Reputation: 2
Status: Offline
aici puteti vb numai de jocuri biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin happy happy happy happy happy happy sa scrieti numele jocului si de ce plzz

superrrr
 
comunityDate: Sunday, 2008-09-07, 3:37 PM | Message # 2
Admin
Group: Useri
Messages: 31
Reputation: 2
Status: Offline
In curand vor venii noi jocuri care probabil vor aparea si pe site...de ex:Smackdown Vs Raw 2009 sau Fifa 2009...sper sa va distracti cu jocurile toamnei:D!

www.comunityro.tk
 
CasmanDate: Sunday, 2008-09-07, 3:44 PM | Message # 3
3
Group: Moderatori
Messages: 47
Reputation: 2
Status: Offline
jocurile toamnei sunt grozave dar daca ar fi si svr 2010 :)) :)))) sper ca PS2 sa aiba si el un joc super ex: svr 09 wink acel joc ii pentru PS2 PS3 XBOX 360 PSP cred WII dar un singur lucru nu are PC care cred ca nu prea o sa fie misto pentru PS2 dar sar putea sa fie cu ajutorul emulatorului dar se pot juca numai cei care se pricep: biggrin biggrin biggrin eu am PS2 si ma descurc bine la toate jocurile sper sa nu credeti ca ma dau mare nici eu nu am fost fericit cand svr nu aveam cu Emulatorul cry asa ca va zic aici scrieti jocul ex: gta 4 e pentru XBOX 360 PS3 pana aku si dc imi place ca ii realitate grafica superba si altele asa sa lasati si voi dar un pic mai mare tongue tongue tongue tongue tongue

superrrr
 
comunityDate: Sunday, 2008-09-07, 3:52 PM | Message # 4
Admin
Group: Useri
Messages: 31
Reputation: 2
Status: Offline
In legatura cu Smackdown Vs Raw 2009 am inteles ca vor aparea si meciuri tip inferno si vor mai exista si posibilitatile de ati creea o manevra speciala exact cum iti doresti!Cei drept THQ au facut o afacere buna dar si proasta!Majoritatea copiilor au PC si daca jocul nu este si pt PC atunci cine il mai cumpara?Totusi s-ar putea ca ei sa aleaga sa nu-l faca pentru PC si pentru ca PC-ul este platforma piratilor si bineinteles de ce sa mai cumperi jocul cand poti sa-l iei de pe un site gratis?Oricum jocul este ff bun iar cei care au PS2,PSP,Xbox360,WII,PS3 sa se pregateasca!:P:D

www.comunityro.tk
 
CasmanDate: Sunday, 2008-09-07, 4:00 PM | Message # 5
3
Group: Moderatori
Messages: 47
Reputation: 2
Status: Offline
da e bine dar se poate cu emulator si daca stiu au SVR 09 si am inteles ca poti akolo si draft ii perfect si da poti sa iti creezi propia ta manevra de final si inferno match o sa ai si parole dar cei cu PS2 PSP XBOX 360 WII PS3 au noroc o sa il au direct pe acea platforma si au si la TV care are imagine forte mare si ii bine ca poti vedea mai bine biggrin biggrin sau jocul TNA Impact si acel si joc ii superb care este in septembire adik in luna noastra de aku dar nu stiu cand este de download dar am vazut ca sunt oameni foarte buni miscari super dureroase si meciuri extraordinare ex: ala cu x nu stiu sigur cum se numea in care si fifa 09 si pes 09 vine in forta si pe PC dar si pe PS2 PS3 XBOX 360 WII si PSP dar si Sims 3 este un joc super pe care ma jucam aproape in fiecare zi pe PC biggrin si pana cand o sa vina noiembrie o sa vina si alte jocuri superbe dupa cum am inteles va veni un nou pankiler nush cum se numeste dar am inteles ca o sa fie pe PC PS2 PS3 XBOX360 PSP SI WII tare:D:D:D:D:


superrrr
 
comunityDate: Sunday, 2008-09-07, 4:09 PM | Message # 6
Admin
Group: Useri
Messages: 31
Reputation: 2
Status: Offline
mda te pricepi la jocuri si la postari lungi laugh

Despre FIFA 09 am inteles ca cei de la EA Sports ne pregatesc o surpriza si ca nu va mai fi la fel ca in editiile precedente cu FIFA 08 07 si 06!De asemenea si PES 09 rivalul este un joc ce o sa ne tina ocupati o vreme biggrin .Sims 3 si el este un joc foarte foarte bun!In noiembrie am inteles ca va aparea si GTA 4 pentru PC,care are o poveste destul de interesanta si ne intoarcem in orasul din GTA 3,Liberty City!Tot despre GTA 4 am inteles ca va parea mult mai realist,pietonii vor fi mai atenti,traficul va diferii de la ora la ora(astfel nu te vei mai trezii la 3 noaptea ca nu ai loc unde sa mergi pe strada de masini),grafica va fi mai buna si ne va face sa ne simtim ca si cum am traii intro lume virtuala tongue !Alt joc important mai este si NFS care va aparea si el cu o editie noua(am uitat numele sad )Sper doar sa fie si la el o schimbare mai mare fata de Most Wanted,Carboon si Pro Street!


www.comunityro.tk
 
CasmanDate: Sunday, 2008-09-07, 4:20 PM | Message # 7
3
Group: Moderatori
Messages: 47
Reputation: 2
Status: Offline
mda este foarte misto si NFS dar sper sa fie combinati la jocuri ex: gta 4 combination gta 3 liberti si gta 2 poate svr 09 combination 06 07 08 si la fifa si PES sunt jocuri cu fotbal asa ca vor fi toate :))) dar in competitie CU GTA 4 nu cred ca este nimic poate svr 09 si da gta 4 pe PC apare in noiembrie dar nush de tna impact games PS2 nush cand apare la download dar cred ca pe 14 mi se pare biggrin cool sau nfs nu prea as sti sau pankiler dar cel mai fericit lucru care mi se pare mie este ca svr 09 are draft inferno si parole aaa si roster nou biggrin biggrin biggrin dar si gta 4 o sa aiba noi parole tongue sper ca toti copii din lumee sa se bucure de cele mai noi jocuri si tari din lumee dar si gta 4 se poate juca cu emulator xbox 360 si altele:D sau PSP sau PS3 dar mi se pare ca emulatorul de PS2 este cel mai bun ii si usor de facut si sunt jocuri ff misto dar TNA Impact le trece pe toate din jocurile din septembire ce pacat ca nush cand e pus la download:( cry dar daca i sa stiu si o sa il vad la downlod pe torrent o sa contactez comunityrio si o sa il puna iar voi daca stiti sa umblati pe emulator de PS2 aveti un joc foarte fain si altele dar sunt cred ca 10000 sau mai multe jocuri de PS2 dar PS2 ii cel mai bun dintre toate pentru ca PSP e cel mai mic iar PS2 ii mare PS3 nu are chip pentru ar merge jocurile piratate iar PS2 are xbox360 are jocuri mari iar PS2 nu chiar asa mari si sunt si faine iar WII ii naspa ca trebe sa te misti si astea iar PS2 are mantete

superrrr
 
comunityDate: Sunday, 2008-09-07, 4:30 PM | Message # 8
Admin
Group: Useri
Messages: 31
Reputation: 2
Status: Offline
Mai ai uitat sa pui o singura chestie!PS2 nu e chiar cea mai buna platforma fiindca mai este si PC:P!Si majoritatea copiilor au PC!Faza urata este ca oricat de bun ai avea calculatorul jocurile pt PS2 sau orice alta platforma iti vor merge foarte foarte greu si o sa iesi repede din joc!Sper totusi ca cu aparitia celor 5 jocuri mari(Svr 09,Fifa 09,PES 09,NFS si GTA 4) sa mai apara si alte jocuri frumoase!Cine stie poate ca in curand vom avea norocul sa dam peste inca un joc care sa se poata compara cu unul din cele de mai sus!De asemenea ar fi bine sa mai apara si programe pentru creeat videouri sau download de pe you tube!In legatura cu TNA Impact cred ca o sa fie si el ff bun iar acum ca miai spus de el o sa incerc sa aflu data lansarii si sa te contactez!

www.comunityro.tk
 
CasmanDate: Sunday, 2008-09-07, 4:39 PM | Message # 9
3
Group: Moderatori
Messages: 47
Reputation: 2
Status: Offline
ok o sa incercam sa facem cat putem poate te pot ajuta la site poate ma faci de ala care se uita de jocuri noi si de astea si daca este un joc nou care ii si la download te pot si contata deci nu mai daca ma faci si poate ma inveti sa umblu pe site asta si cand nu ai timp sa pui jocuri si de astia o sa pun eu biggrin daca vrei putem vb pe yahoo aku sau cand vrei si daca da ma inveti sa umblu si atunci cand nu o sa ai timp umblu eu pe aici pun noi programe muzica noua video comice multi pe forum si pe chat daca pot si filme o sa pun daca reusesc sa caut si alea din WWE in care au jucat stone cold cena kane the rock si alti si daca nu o sa ai timp sa pui pe forum ceva il pun eu si daca mai gaseesc ceva pentru yahoo nou o sa pun si poate mai pun si niste bancuri striri din sport si la home page o sa puin niste poze cu jocurile puse biggrin biggrin toate astea se pot intumpla doar daca ma faci admin de rezerva si ma inveti sa umblu pe site eu infiecare zi umblu pe PC deci eu te voi ajuta daca ma faci admin de rezerva si sa ma inveti sa umblu pe site daca da putem vb pe yahoo happy yes yes yes up sleep respect rolleyes ok music

superrrr
 
comunityDate: Sunday, 2008-09-07, 4:46 PM | Message # 10
Admin
Group: Useri
Messages: 31
Reputation: 2
Status: Offline
Mda multumesc ca te oferi @casman dar asteapta sa se formeze situl(adica sa mai fie adaugate jocuri si noi chestii) si apoi mai vb:P:D

www.comunityro.tk
 
CasmanDate: Monday, 2008-09-08, 9:52 PM | Message # 11
3
Group: Moderatori
Messages: 47
Reputation: 2
Status: Offline
ok ms ca ma poti pune ca admin de rezerva si sa ma inveti la site eu nu te voi dezamagi

Added (2008-09-08, 10:56 Am)
---------------------------------------------
vad ca nu mai scrie nimeni aici haideti mai scrieti de jocuri eu cu admin ne-am facut treaba aku este randul vostru biggrin biggrin biggrin biggrin dry happy happy smile smile devil devil devil lol

Added (2008-09-08, 10:52 Pm)
---------------------------------------------
in fine o mai aparut jocuri dar sa aflat cand o sa fie de download TNA Impact pentru PS2 la sfarsitul anului septembriei sau octombiei biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin dar fifa 09 cred ca toate jocurile de pe PS2 de download va fi pe noiembrie cred eu stiu ca TNA Impact este super tare poate daca vrea admin o sa puna un video sau un trailer sa vedeti cum este jocul happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy


superrrr
 
comunityDate: Monday, 2008-09-08, 9:57 PM | Message # 12
Admin
Group: Useri
Messages: 31
Reputation: 2
Status: Offline
Ca sa numai stau sa fac pagini etc pun traileru chiar aici!Trailer TNA Impact!

www.comunityro.tk
 
CasmanDate: Monday, 2008-09-08, 9:59 PM | Message # 13
3
Group: Moderatori
Messages: 47
Reputation: 2
Status: Offline
ok cred ai vauzt jocul eu cred ca o sa fie jocul lunei septembire sau octombriei ca sti la fiecare luna trebe sa vina cate un joc nou si asa ce afla care si cum sunt jocurile luni tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue dar sper sa fie un joc super ex: devil may cry 5 poate va veni nu se stie

superrrr
 
almajanuDate: Tuesday, 2008-09-09, 11:35 PM | Message # 14
Bv
Group: Useri
Messages: 9
Reputation: 2
Status: Offline
imi plac foarte mult jocurile si am fifa 08 cu liga 1 2 3 si au jucatorii noi veniti!!! este supper!!
 
CasmanDate: Wednesday, 2008-09-10, 1:49 PM | Message # 15
3
Group: Moderatori
Messages: 47
Reputation: 2
Status: Offline
ok este super si liga 1 2 3 ii perfect dar la fifa 09 va fi si echipe mai noi un pic :D:D

superrrr
 
Forum » Imbunatatiri » Imbunatatiri jocuri,muzica,filme sau programe » jocuri (jocuri)
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:

Copyright MyCorp © 2024
Powered by uCoz